O mém misijním výjezdu

Jmenuji se Kristýna, je mi 21 let a studuji v Praze. Toto léto bych moc ráda odjela na misii do Ameriky, ale k tomu potřebuji vaši pomoc.

Jednou už jsem na misijním výjezdu ve Spojených státech byla, a to v létě 2011. Sloužila jsem v křesťanském kempu Riverwoods ve městě St. Charles, Illinois, jako vedoucí skupinky 8-11 dívek. Celý kemp trval 8 týdnů, přičemž každý týden přijely nové děti. Tyto děti pocházely z rozbitých rodin, hodně si toho prožily a potřebovaly zažít Boží lásku.vaši pomoc. 

I když bylo toto léto extrémně vyčerpávající, mohla jsem vidět, jak Bůh pracuje ve stresových situacích. Bylo úžasné zažít, jaké to je, když člověk nemá jinou možnost než spoléhat na Boha. Často jsem byla v situacích, kdy děti hodně zlobily, ale já zůstala klidná a plná pokoje. Uvědomila jsem si, že Boží přítomnost a jeho podporu cítíme nejvíce v těžkých momentech.
A samozřejmě se mi také splnil dlouholetý sen podívat se do Ameriky.

Letos bych ráda jela do křesťanského kempu „Camp David of The Ozarks“ ve městě Rolla, Missouri. Kemp se zaměřuje na děti, jejichž rodiče jsou ve vězení. Budu vedoucím skupinky 2-3 dívek, fotografem a pomocnou silou. Z Prahy budu odlétat okolo 18. června a v kempu zůstanu až do jeho konce, 31. července.

Jsem velice nadšená, protože už delší dobu uvažuji o misijním výjezdu. Navíc je tato misie vyslyšenou modlitbou a obrovským požehnáním, protože jsem se poměrně dlouho modlila za nadcházející léto, ale stále to vypadalo, že ho celé strávím v Praze. Bůh to měl ale v rukou. Asi nebylo náhodou, že jsem na Facebooku uviděla inzerát, kde hledali vedoucí pro tento kemp. Věřím, že je to Boží záměr, abych na tuto misii jela.

Obracím se tedy na vás. Potřebuji co nejdříve získat alespoň $2,000 / 40 000 CZK (podrobný rozpočet najdete v sekci “Pošli peníze”). Stačí poslat i malou částku. Pokud mě nemůžete podpořit finančně, prosím alespoň o modlitby. Jsou stejně důležité, jako finance.

Děkuji moc.

Bůh vám žehnej.

Kristýna Čižinská

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .